• O mnie

•        „Być człowiekiem, to czuć, kładąc swoją cegłę, że bierze się udział
          w budowaniu świata”

Antoni de Saint Exupery

Jestem nauczycielem w SOSW w Lubsku.
          Moje przedmioty to:

biologia,

przyroda,

geografia.

Pracę w zawodzie nauczycielskim rozpoczęłam w 2004 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Lubsku jako absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego. Dzienne studia na kierunku ochrona środowiska z przygotowaniem pedagogicznym dały mi możliwość pracy na stanowisku nauczyciela.W roku 2005 ukończyłam kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki organizowany przez DODN w Jeleniej Górze oraz kurs kwalifikacyjny dla nauczycieli przedmiotu przyroda w żarskiej filii ZDZ w Zielonej Górze. Ponad to  w 2009 roku uzyskałam kwalifikacje do prowadzenia zespołów korekcyjno-kompensacyjnych, zespołów wyrównawczych, klas wyrównawczych i terapeutycznych dla dzieci w wieku szkolnym. Kwalifikacje do prowadzenia zajęć z geografii uzyskałam w 2010 roku po ukończeniu studiów podyplomowych z geografii na Uniwersytecie Wrocławskim.
          Stopniowo wypracowywałam sobie metody pracy z uczniami ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi, wychowawczymi i emocjonalnymi, które oparłam na konsekwencji, serdeczności i kreatywności.

plan_dydaktyczny_z_przyrody_w_klasie_VI.pdf