• O mnie

• "….kiedy śmieje się dziecko

śmieje się cały świat…"

Pracę w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Lubsku rozpoczęłam w 2000 roku w charakterze pomocy nauczyciela w Zespole Edukacyjno- Terapeutycznym. W tym okresie zdobywałam cenne doświadczenia do roli pedagoga specjalnego.

W 2002 roku ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Szczecińskim w Szczecinie na Wydziale Humanistycznym, kierunek pedagogika rewalidacyjna. Z dniem 1 września 2002 roku objęłam stanowisko nauczyciela w Zespole Edukacyjno- Terapeutycznym.

Od 2011 roku jestem nauczycielem terapeutą prowadzącym zajęcia rewalidacji indywidualnej. Podstawowym celem oddziaływań rewalidacyjnych jest rozwój i aktywizowanie tych wszystkich właściwości intelektualnych i osobowości ucznia, które umożliwiają mu pełne uczestnictwo w procesie dydaktyczno-wychowawczym realizowanym w szkole i w życiu.

Postawiłam sobie za cel być nauczycielem dysponującym dobrze przygotowanym warsztatem pracy, stworzyć warunki i atmosferę sprzyjającą doskonaleniu umiejętności i przyswajaniu wiedzy dziecka niepełnosprawnego intelektualnie.