Strona główna
DOBRA WSPÓŁPRACA DAJE EFEKTY
Z radością informujemy, że 29 maja 2026 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim odbędzie się wyjątkowy Dzień Dziecka w ramach zadania publicznego - "Promocja województwa lubuskiego". Wydarzenie to jest organizowane przez Stowarzyszenie "Wzgórze nadziei" działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych "Serce za uśmiech" działającym przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Lubsku.
XII Diecezjalny Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
18 maja 2026r. wraz z Panią Dyrektor Elżbietą Maćko uczestniczyliśmy w XII Diecezjalnym Zjeździe Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Trzebiczu k. Drezdenka.
7Spotkanie rozpoczęło się uroczystą Mszą św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, sprawowaną pod przewodnictwem bp T. Lityńskiego. Celebrans przypomniał zebranym postawę i słowa św. Jana Pawła II, a wśród nich cytat: „Pragnę podkreślić, że u podstaw każdego z tak wielu zróżnicowanych talentów każdy z nas, każdy bez wyjątku (…) dysponuje nade wszystko jednym uniwersalnym talentem, którym jest nasze człowieczeństwo, nasze ludzkie – być”. – To jest właśnie ten fundamentalny talent, na którym wszystko jest nadbudowane i ten podstawowy talent też powinniśmy rozwijać – podkreślił bp Lityński. – Papież Jan Paweł II wielokrotnie nauczał, iż młodość to najlepszy czas na naukę miłości, na wzrastanie i dojrzewanie z Bogiem – dodał kap
Zdrowa żywność siły mi doda
Uwaga !! Zespół do Spraw Promocji Zdrowia ogłasza Konkurs Plastyczny pod tytułem "Zdrowa żywność siły mi doda"
Przewidziane super nagrody. Zapraszamy do udziału.
NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Lubsku
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY
DANE PODSTAWOWE
- Nazwa stanowiska pracy: - Główny księgowy
- Komórka organizacyjna: - Księgowość
- Wymiar etatu: - pełny
Rehabilitacja 25+
W dniu 8 grudnia 2025 r. zorganizowano wyjazd beneficjentów programu „Rehabilitacja 25+”
na Jarmark Bożonarodzeniowy w Cottbus. Celem wyjazdu było rozwijanie umiejętności
społecznych i komunikacyjnych uczestników, kształtowanie samodzielności oraz integracja grupy
w warunkach środowiskowych.
Program wyjazdu obejmował przejazd do centrum Cottbus oraz udział w zwiedzaniu tradycyjnego
jarmarku świątecznego. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ofertą lokalnych wystawców,
obejrzenia stoisk z rękodziełem i produktami regionalnymi oraz dokonania samodzielnych zakupów.
Wyjazd umożliwił również praktyczne ćwiczenie orientacji w przestrzeni publicznej oraz zachowań
społecznych w sytuacjach codziennych.
WIGILIA INTERNACKA
Dnia 11 grudnia 2025 roku w naszym ośrodku odbyła się Uroczysta Wieczerza Wigilijna, która zgromadziła całą społeczność wychowanków, wychowawców oraz licznych zaproszonych gości. Spotkanie to, pełne ciepła, refleksji i świątecznej radości, stało się wyjątkową okazją do wspólnego przeżywania nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Uroczystość rozpoczął występ zespołu artystycznego „Owo i To”, którego opiekunami są pan Krzysztof Kasperski, pani Agnieszka Kasperska oraz pan Dariusz Skibicki. Młodzi artyści zaprezentowali przygotowany specjalnie na tę okazję program pt. „Kolędnicy ze Szkolnej ulicy”, wprowadzając zgromadzonych w atmosferę świątecznej tradycji, radości i wspólnoty. Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Maćko, która skierowała do wszystkich zgromadzonych pełne życzliwości i nadziei życzenia świąteczne. Tradycyjne łamanie się opłatkiem pozwoliło uczestnikom
Galeria zdjęć
- brak danych
- anonimowaskrzynka@soswlubsko.pl
Kalendarz
- brak danych
Godziny dzwonków
Niedziela 07.06.2026Napisz do nas
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać