• Aktualności

          • KARNAWAŁOWE SPOTKANIE Z TOWARZYSTWEM PRZYJACIÓŁ DZIECI

          •  

            Dziś, przywożąc ze sobą paczki dla wszystkich uczniów i nauczycieli oraz worek wypełniony pluszowymi zabawkami, naszą szkołę odwiedzili bardzo mili goście z lubuskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Zielonej Górze: Prezes - Pan Andrzej Stefanowski oraz Wiceprezes - Pani Barbara Plawgo. W towarzystwie Pani Dyrektor, Elżbiety Maćko i Przewodniczącej Koła Przyjaciół Dzieci przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Lubsku, Agnieszki Górskiej, mieli okazję zwiedzić naszą szkołę, zajrzeć do gabinetów i przez chwilę uczestniczyć w prowadzonych zajęciach. Dzieci z entuzjazmem przyjęły Gości, a ofiarowane upominki sprawiły im ogromną radość.

            Został również rozstrzygnięty konkurs „Tu jest moja Mała Ojczyzna”, w którym szczególne wyróżnienie otrzymali: Dariusz Liwaj, Daniel Liwaj, Piotr Rybaczuk i Jerzy Wójcik. Słowa uznania i upominki zostały przekazane wszystkim uczestnikom konkursu.

            Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Zielonej Górze przekazało również naszej szkole ogromne wsparcie w postaci bonu o wartości 1000 zł.

            Serdecznie dziękujemy Pani Barbarze Plawgo i Panu Andrzejowi Stefanowskiemu za przemiłą wizytę, spędzony z nami czas, okazane serce i przekazane prezenty.

            Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Jana Pawła II w Lubsku

          • Attention Autism

          • Za nami bardzo kreatywny i wartościowy weekend. W naszej placówce odbyło się szkolenie z Attention Autism, które zapamiętamy na bardzo długo i bez wątpienia będziemy efektywnie wykorzystywać zdobytą wiedzę w naszej codziennej pracy. Szkolenie prowadziła pani Celina Twardysz , która jako jedyna w Polsce prowadzi takie szkolenia

          • Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych "Serce za Uśmiech"

          • Szanowni Państwo ! Drodzy Przyjaciele ! 
            Gorąco zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku dochodowego, na wsparcie naszego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych "Serce Za Uśmiech", działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im Jana Pawła II    
             w Lubsku. Serdecznie dziękujemy ! ♥️💙💛

          • XVII Olimpiada Matematyczna Juniorów

          • Właśnie się zaczęło!!! Uczestnicy drugiego etapu XVII Olimpiady Matematycznej Juniorów rozpoczęli zmagania z zadaniami. Jest wśród nich nasz wybitny uczeń klasy ósmej Dorian, który zakwalifikował się jako jeden z 81 zawodników z województw lubuskiego i zachodniopomorskiego. Trzymamy mocno kciuki za Doriana i dopingujemy wszystkich zmagających się z zadaniami uczniów. Powodzenia!!!

          • Święto Trzech Króli

          • 6 stycznia czyli Święto Trzech Króli. Dziś wspominamy Trzech Mędrców oraz ich hojne dary, które przynieśli Jezusowi. My również życzymy Wam wszystkim, aby w waszym życiu nie zabrakło dobra i radości.

          • Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

          • Kiedy gwiazda na niebie zza chmur się wychyli, a księżyc wśród obłoków posłanie wymości - WIGILIJNE ŻYCZENIA przynosimy Wam Mili - zdrowia, szczęścia, nadzieli i wszelkiej pomyślności. Dyrektor, Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice, Pracownicy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Lubsku

          • Świąteczny taniec

          • Świąteczny taniec w wykonaniu grupy tanecznej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Lubsku.

          • Ostatnie Pożegnanie

          • "Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem". W dniu wczorajszym zmarł nasz kochany uczeń i kolega Michał Mermer. Michałku, odszedłeś tak nagle zostawiając smutek i żal. W naszych sercach trwać będziesz na zawsze. Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny składa Pani Dyrektor, Nauczyciele, Uczniowie, Pracownicy i Rada Rodziców Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Jana Pawła II w Lubsku.

          • Kolęda w wykonaniu uczniów

          • Kolęda pt. „Lulajże Jezuniu” w wykonaniu uczniów z klasy 3PP Wiktorii Wierzbickiej, 6AL Mikołaja Błaszków, 8AL Doriana Niemiec ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Jana Pawła II w Lubsku.

          • Europejski Tydzień Autyzmu. Zapraszamy na fotorelację

          • W dniach 1-7 grudnia ochodzony jest co roku Europejski Tydzień Autyzmu. Celem tego szczególnego tygodnia jest przede wszystkim dostarczanie rzetelnej wiedzy społeczeństwu na temat zaburzeń związanych ze spektrum autyzmu, uwrażliwienie na ich potrzeby, a także poprawienie dostępu do świadczeń dla osób zmagających się z tym problemem.

            Nasza szkoła również realizowała zadania w obszarze wiedzy na temat autyzmu w środowisku szkolnym. Akcja obejmowała społeczność szkolną. Zapraszamy na fotorelację.

            #zaswiecsienaniebiesko

            #niebadzzielonywtemacieautyzmu

          • Mikołajki

          • Dzisiaj uczniów naszej szkoły odwiedził długo wyczekiwany gość - ulubieniec wszystkich dzieci św. Mikołaj. Mikołajkowe spotkanie uświetnił wspólny taniec, quiz wiedzy o świętym Mikołaju, rozstrzygnięcie konkursu na najdłuższy łańcuch choinkowy oraz pokaz taneczny w wykonaniu naszych uczennic razem z p. Agnieszką Skibicką. Nie zabrakło oczywiście najważniejszego momentu, czyli wręczenia prezentów przez świętego Mikołaja.

          • Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

          • Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza wszystkim naszym Wolontariuszom z Zespołu Szkół Technicznych im. Władysława Reymonta w Lubsku oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku życzymy wytrwałości, odwagi oraz gotowości do niesienia pomocy tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Dar Waszych otwartych serc to najcenniejsza wartość. Niech dobro, którego jesteście dawcami powróci do Was będąc dla innych inspiracją do robienia rzeczy wielkich i ważnych, do bycia bliżej tych, którzy nas potrzebują. Dziękujemy za Waszą pracę.

          • Andrzejki w Internacie

          • W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II kolejny radosny wieczór Dziś odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa, podczas której wszyscy doskonale się bawiliśmy Oczywiście były tradycyjne wróżby andrzejkowe

          • Zabawa Andrzejkowa

          • Czary...mary...

            Andrzejki. Dziś klasy 1aAL, 1bAL, 2AL bawiły się na wspólnych Andrzejkach.Były wróżby, zabawa taneczna i oczywiście słodki poczęstunek.

          • Nocny seans filmowy

          • Dnia 24.11.2021 r. klasy PP wraz z wychowawcą uczestniczyły w nocce filmowej w SOSW w Lubsku. Wspólnie delektowaliśmy się pyszną pizzą i ciastem. Po kolacji przyszedł czas na wspólne oglądanie filmów. Produkcje z gatunku filmów: komediowych, przygodowych i familijnych dostarczyły uczniom niezapomnianych wrażeń.

          • Światowy Tydzień Życzliwości, Pozdrowień i Tolerancji

          • "Uśmiechnij się, Światowy Tydzień Życzliwości, Pozdrowień i Tolerancji" pod tym hasłem upłynął nam mijający juz tydzień.Tak naprawdę każdy tydzień powinien być pełen życzliwości, uśmiechu i wzajemnej sympatii. Tego wszystkim życzymy

            Fotorelacje z naszego wspólnego świętowania