
W dniu 31.05.2016r., Przyjaciele z Klubu Seniora w Lubsku na czele z Prezesem Klubu Seniora - Panem Aleksandrem Baworowskim przygotowali piękną niespodziankę dla uczniów naszej placówki. Życzenia wraz z podarunkiem złożono na ręce Pani Dyrektor Elżbiety Maćko.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

